Wspólnie zbudujmy Twoje skuteczne miejsce w sieci


Postaw na kompleksowe działania aby poprawić obecność swojej marki osobistej w internecie

Sprawdź

Czy to nie brzmi znajomo?

Twoje produkty, czy usługi są świetne i naprawdę mogą pomóc w transformacji biznesu, czy życia na lepsze, ale... jest jeden problem. Twoja strona i Twój wizerunek w sieci nie oddają jakości , którą oferujesz... A co za tym idzie nie masz tylu klientów ilu potrzebujesz.

Robisz wszystko, aby pozyskać nowych klientów ale jest jedna rzecz, o której masz NIEWIELKIE pojęcie - budowanie marki i wiarygodności swojej firmy w sieci.

Być może masz już stronę internetową, która jest dobrze przygotowana ale nie masz czasu na to aby się nią zajmować...

A może....

Przeglądasz swoją obecną witrynę i czujesz, że nie do końca reprezentuje ona Twoją firmę tak jakbyś chciała?

Czujesz, że materiały w stylu DIY nie pomogą Ci stworzyć strony i wizerunku o jakich marzysz

Przeglądasz profile biznesowe i strony innych biznesów, które wydają się być spójne, przyciągające i nie wiesz jak taki efekt uzyskać u siebie.

OfertA

Zobacz w jaki sposób mogę pomóc Ci budować swój wizerunek w sieci!

Dostosowanie Gotowców


Wybierz jeden z dostępnych szablonów, a ja go uzupełnię o Twój content i dostosuję do kolorów i fontów Twojej Marki.

Indywidualny

projekt


Stwórzmy indywidualny projekt strony internetowej wraz z dopasowanymi materiałami wspierającymi kreowanie wizerunku w sieci.

Wizytówka w Google Maps


Zrozumienie i wykorzystanie mocy Google do rozwijania Twojego lokalnego biznesu może być wyzwaniem - jestem tutaj aby Ci w tym pomóc.

Optymalizacja i utrzymanie stron


Masz istniejącą stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia przy jej moniutoringu, optymalizacji, utrzymaniu i aktualizacji.

o współpracy

Jak wygląda współpraca ze mną przy kompleksowej metamorfozie Twojego miejsca w sieci

01

Określamy strategię działania dla Twojego miejsca w sieci

Zaczynamy od określenia celu Twojej marki, zdefiniowania jej charakteru oraz grupy odbirców. Mając te elementy przystępujemy do rozpisania strategii działania w sieci.

02

Uzgadniamy zawartość strony www i zakres prac w temacie identyfikacji wizualnej i wizytówki w google

Zajmę się kompleksowo Twoim miejscem w sieci: logo, paleta kolorów, fonty ale również, szablony grafik do social mediów czy wzory dokumentów. Ustalimy też co dokładnie ma się znaleźć na Twojej stronie.

03

Zaprojektuję i wdrożę stronę www oraz nauczę Cię jak ją obsługiwać

Zaprojektuję i wdrożę stronę internetową, która będzie skutecznym narzędziem oszczędzającym czas i będzie pracowała na Twoją korzyść. Strona będzie łatwa w obłsudze i pozwoli na samodzielną edycję tak abyś mogła w każdej chwili zareagować na zmiany na rynku i dostosować narzędzia do strategii działania.

Kontakt

Czekam na Ciebie!

Skontaktuj się ze mną!

Opinie o współpracy

Ania pomaga zaprojektować wszystko co jest potrzebne aby zrobić stronę od A do Z

“Anię polecił mi kolega. Dla mnie robienie własnej strony internetowej to była nowość, on miał już w tym doświadczenie i powiedział, że to najlepszy "człowiek od robienia stron" z jakim współpracował. Ania jest wszechstronna - pomaga zaprojektować grafikę, logo, sklep, reklamę, pozycjonowanie, ogólnie wszystko co trzeba, aby zrobić swoją stronę od A do Z. Poza tym zawsze doradzi, wytłumaczy, zaproponuje tańsze rozwiązania. Cenię sobie dobry kontakt z nią i to, że wiem, że mogę liczyć na jej wsparcie techniczne i wiedzę.”

Roksana Janczak

www.roksanajanczak,pl