Witaj

Jestem Ania

MOJA HISTORIA w skórcie:

PRaca NA ETACIE + Freelancing

+ ZOSTANIE MAMĄ =

STWORZENIA SWOJEGO MIEJSCA W SIECI


Pomagam przedsiębiorczym dziewczynom, takim jak Ty, tworzyć skuteczne strony internetowe i spójną komunikację w sieci. Proponuję sprytne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Kocham gdy wszystko jest intuicyjne, proste ale też dobrze dobrane i spójne.


Chcesz

Zaoszczędzić czas + pieniądze

z prostymi gotowcami?

WSPÓŁPRACA

Jestem tutaj aby pomóc Ci stworzyć skuteczną stronę

Szablon

strony


Wybierz odpowieni szablon dla siebie w pakiecie ze szkoleniami, które pomogą Ci stworzyć własną, niesamowitą stronę internetową!

Projekt indywidualny


Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli chcesz, abym ja osobiście zaprojektowała i utworzyła dla Ciebie niestandardową stronę internetową!

Dostosowanie projektu


Wybierz jeden z dostępnych szablonów, a ja go uzupełnię o Twój content i dostosuję do kolorów i fontów Twojej Marki

Moja Historia

Jak to się stało, że jestem

w tym miejscu, w którym jestem

Tworzenie stron internetowych daje mi ogromną radość i satysfakcję, zwłaszcza, że nie kończyłam studiów w tym kierunku, a wszystkiego uczyłam i nadal uczę się sama. Zawsze jednak uważałam, że etat to bezpieczna przystań i nie miałam odwagi aby tworzyć strony na swoim. Dodatkowo długo mój wewnętrzny krytyk podpowiadał mi, że ja za mało potrafię żeby odnieść sukces na tym polu. Zaczęłam więc pracę w IT jako tester oprogramowania i w wolnych chwilach tworzyłam strony internetowe. Taki układ bardzo mi się podobał bo praca była powiązana z tym co naprawdę lubiłam robić.

Wszystko jednak się diametralnie zmieniło gdy dowiedziałam się, że zostanę mamą. Potrzebowałam innego rozwiązania, żeby to wszystko pogodzić. Zdecydowałam więc, że czas przełamać swoje blokady i wyjść z ukrycia. Postanowiłam wiedzę, którą latami gromadziłam, przekazać w prosty sposób, w pakiecie z przygotowanymi przeze mnie „gotowcami”, tak aby każdy kto tego potrzebuje, mógł mieć dobrze zaprojektowaną, łatwo edytowalną a przede wszystkim skuteczną stronę internetową.

I cóż… nie mogę powiedzieć, że reszta to już historia, bo wiele się wydarza od tamtego czasu. Owocem tych wszystkich działań, jest strona Jakubianka, a ja idę na przód i nie oglądałam się za siebie.

Tworzę biznes i wolność, których naprawdę pragnęłam. A teraz mogę Ci pomóc zrobić to samo.

Na Twoich warunkach.

współpracuj ze mną

Tworzenie strony nie musi być trudne

Jeśli masz wizję tego jak powinna wyglądać Twoja strona ale nie wiesz jak to złożyć w całość i oprawić graficznie, tak aby strona skutecznie realizowała swoje zadanie, to jesteś we właściwym miejscu.

Znajdziesz tutaj projekty tworzone nieszablonowo, ale przy użyciu wzorców i szablonów, z ktrych możesz z łatwością korzystać samodzielnie, czując się pewnie ze swoim wizerunkiem online!