GOTOWCE

Dostosuj gotowy szablon strony

do swoich potrzeb

Szablon

strony


Wybierz odpowieni szablon dla siebie w pakiecie ze szkoleniami, które pomogą Ci stworzyć własną, niesamowitą stronę internetową!

Projekt indywidualny


Ta opcja jest dla Ciebie, jeśli chcesz, abym ja osobiście zaprojektowała i utworzyła dla Ciebie niestandardową stronę internetową!

Dostosowanie projektu


Wybierz jeden z dostępnych szablonów, a ja go uzupełnię o Twój content i dostosuję do kolorów i fontów Twojej Marki

WSPÓŁPRACA

Jestem tutaj aby pomóc Ci stworzyć skuteczną stronę

Dostosowanie Gotowców


Wybierz jeden z dostępnych szablonów, a ja go uzupełnię o Twój content i dostosuję do kolorów i fontów Twojej Marki. Gotowa strona w 7 dni.

Indywidualny projekt


Stwórzmy indywidualny projekt strony internetowej wraz z dopasowanymi materiałami wspierającymi kreowanie wizerunku w sieci.

Optymalizacja

i utrzymanie stron


Masz istniejącą stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia przy jej moniutoringu, optymalizacji, utrzymaniu i aktualizacji.

Wizytówka

w Google Maps


Zrozumienie i wykorzystanie mocy Google do rozwijania Twojego lokalnego biznesu może być wyzwaniem - jestem tutaj aby Ci w tym pomóc.

o współpracy

Jak wygląda współpraca ze mną przy kompleksowej metamorfozie Twojego miejsca w sieci

01

Określamy strategię działania dla Twojego miejsca w sieci

Zaczynamy od określenia celu Twojej marki, zdefiniowania jej charakteru oraz grupy odbirców. Mając te elementy przystępujemy do rozpisania strategii działania w sieci.

02

Uzgadniamy zawartość strony www i zakres prac w temacie identyfikacji wizualnej

Zajmę się kompleksowo Twoim miejscem w sieci: logo, paleta kolorów, fonty ale również, szablony grafik do social mediów czy wzory dokumentów. Ustalimy też co dokładnie ma się znaleźć na Twojej stronie.

03

Zaprojektuję i wdrożę stronę www oraz nauczę Cię jak ją obsługiwać

Zaprojektuję i wdrożę stronę internetową, która będzie skutecznym narzędziem oszczędzającym czas i będzie pracowała na Twoją korzyść. Strona będzie łatwa w obłsudze i pozwoli na samodzielną edycję tak abyś mogła w każdej chwili zareagować na zmiany na rynku i dostosować narzędzia do strategii działania.